اسمم کو
اسمم کو
اسمم کو
بزرگزاه رسالت خیابان شهید کرد کوچه موسایی شرقی پلاک ۱۵ واحد ۱۰
+98 938 878 4321
۷۵,۰۰۰ - ۱۰۰,۰۰۰ تومان
اسمم کو لوگوی اسمم کو

درباره ما

هیچ دنیایی شگفت انگیزتر از دنیای تخیلات کودکان نیست. این تخیلات حد و حدود ندارند، مرز نمی شناسند و تاثیر به سزایی در رشد شخصیت و خلاقیت کودکان دارند.

کتاب اختصاصی "اسمم کو؟" همزمان روی رشد تخیلات و اعتماد به نفس کودکان تاثیر می گذارد. تحقیقات نشان داده زمانیکه برای کودکان داستان هایی تعریف می کنیم که قهرمان داستان خودشان هستند درواقع اعتماد به نفس آنها را تقویت کرده ایم و این پیام را به آنها می رسانیم که آنها می توانند بر مشکلات غلبه کنند. در واقع کتاب "اسمم کو؟" به کودک شما نشان می دهد که شگفت انگیزترین داستانی که تا به حال خوانده است درباره خود اوست!

این وظیفه همه ماست که به کودکان سرزمین مان این باور را بدهیم که دنیای خیال و تفکرات آنها ارزشمند است و هر رویایی که آنها در سر دارند روزی می تواند به حقیقت بپیوندد …

قصه ما از کجا آغاز شد؟

من شبنم هستم. یک مادر ایرانی خارج از وطن. مانند بسیاری از مادران ایرانی که خارج از ایران دغدغه پرورش کودکانشان و آموختن زبان فارسی به آنها را دارند به دنبال کتابی بودم که در عین حال که خاص و متمایز است بتواند فرزندم را با حروف الفبای فارسی آشنا کند. اینگونه بود که به ایده کتاب اختصاصی برخوردم. من به دنبال کتابی برای علاقه مند کردن کودکم به الفبا بودم ولی به ایده ای بسیار شگفت انگیزتر رسیدم! کودکم با این کتاب می تواند به جنگل اسرارآمیز الفبا قدم بگذارد به حیوانات و موجودات واقعی یا تخیلی داستان کمک کند و پاداش نیکی خود را با به دست آوردن حروف الفبای اسمش پیدا کند! چه هدیه ای از این بهتر؟ باید دست به کار می شدم! از قدیم علاقه مند به خواندن شعر و ادبیات بودم ولی شاید این عشق مادری بود که به من این جرات را داد که نوشتن شعر برای کتاب کودک را امتحان کنم. بیش از صد شعر کودکانه برای صد شخصیت داستان.

پس از اتمام شعرها خانم  سمیرا رضایی با نقاشی های زیبای خود به کلمات جان بخشید و آنها را متصور کرد. همکار قدیمی و دوست چندین ساله ام فرشته جمالی کار حروفچینی شعرها را در کنار تصاویر برعهده گرفت و همراه و پشتیبان همیشگی ام، همسرم حسین جلالی تمام کارهای دیجیتال و وبسایت را به انجام رساند.

من توانستم با کمک این عزیزان به رویای خود برسم! رویای جان بخشیدن به دنیای تخیلات کودکان سرزمینم ...